Ortadoğu Grup olarak 2010 yılında Ankara merkezde perakende, lojistik ve tedarik alanlarında faaliyetlerine başlayan şirketimiz; LOJİSTİKŞubat 2010 ‘da İlk önce dondurulmuş gıda üzerine faaliyet gösteren firmaların teslimat ve dağıtımlarında yaşadıkları sıkıntıları çözmek üzere bünyesine soğuk hava tertibatlı 0/-18/-35 derecede dağıtım yapabilen kamyon ve kamyonetleri alarak hizmet etmeye başlamıştır. İlk ayında Havi Lojistik, Frigolog ve Mövenpick Dondurma gibi sektöründe öncü firmaların yüksek dereceli  soğuk ve donuk ürünlerin depolama ve lojistik hizmetlerini tamamlayıcı  olarak hizmetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı içerisinde ülkemizde yaşanan krize rağmen yatırım yapmaya hız vererek yoluna devam etme kararı almıştır.PERAKENDE      Mart 2010 yılında N4 Toptan Perakende ile Ankara da ilk defa kurulacak olan N4 Toptan Perakende Süpermarketlerinin kurulması , yapılandırılması ve çalıştırılması üzerine anlaşma  yapılarak perakendecilik sektöründe faaliyet gösterme kararı alınmıştır.Demetevler Şubesi:15 Mart 2010 tarihinde  hem N4 Toptan Perakende hem Ortadoğu Grubun ilk perakende mağazasını Demetevler Metrosu çıkışında açmış, 800 m2 kapalı alana sahip ilk mağazasında  2500 çeşit ürünle hizmet etmeye başlamıştır. TEDARİK  Bünyesinde dağıtım ve tedarik hizmetlerini sürdüren Ortadoğu Grup DiaSa nın sunmuş olduğu her çeşit ve tamamı indirimli ve kampanyalı ürünlerin tüketiciye sunulmasını sağlamak amacı ile catering ve toplu tüketim noktalarına giderek kendini tanıtmış, bu arada bu tüketim noktalarının eksikliklerini belirleyerek ürün tedariğini yapmaya başlamıştır.Bugün ulaşabildiğimiz 100 ün üzerinde hizmet etmiş olduğumuz mutfağımız bulunmaktadır.    KIRMIZI ET & BEYAZ ETÇalışma alanlarımızın ihtiyaç duyduğu önemli ve hassas ürünlerinden olan beyaz ve kırmızı et ürün gruplarının teminini de  sağlamaktayız.  Bununla ilgili bir birim oluşturarak kırmızı eti  yerli dana alımları ile sağlıklı ortamda helal olarak kesimi yapılmakta, beyaz ette sektörün öncü ve lider firmalarından Banvit , Köytür, Lezzita gibi tedarikçiler ile bu tip çeşitlerin ihtiyacını karşılamaktayız.    TAZE MEYVE & SEBZE Firmalarımızın günlük ihtiyacı olan meyve sebze ürünlerinin ertesi gün kullanacağı ürünleri birlikte tespit edip proje halinde hazırladıklarında yüzlerce çeşit ürününün Ankara Büyükşehir Bünyesinde faaliyet gösteren Yenimahalle Halinde en kalitelisini en hesaplı olarak alımı yapılmakta, siz değerli tüketicimize sunulmaktadır. Hal ürünlerimiz mevsim şartlarından dolayı fiyat ve kalitede değişkenlik gösterse de biz sizlere daha iyi hizmeti verebilmek adına günlük alım ve teslimat yapılmaktadır.SİZ  İSTEYİN BİZ YERİNE GETİRELİM mantığı ile yola çıktık ve sizlerle başarılı olacağımıza inanmaktayız. Gücümüzü birlikte kullanarak birlikte büyüyeceğimize inanmaktayız. 

Ortadoğu Grup olarak 2010 yılında Ankara merkezde perakende, lojistik ve tedarik alanlarında faaliyetlerine başlayan şirketimiz;
LOJİSTİK

Şubat 2010 ‘da İlk önce dondurulmuş gıda üzerine faaliyet gösteren firmaların teslimat ve dağıtımlarında yaşadıkları sıkıntıları çözmek üzere bünyesine soğuk hava tertibatlı 0/-18/-35 derecede dağıtım yapabilen kamyon ve kamyonetleri alarak hizmet etmeye başlamıştır.
İlk ayında Havi Lojistik, Frigolog ve Mövenpick Dondurma gibi sektöründe öncü firmaların yüksek dereceli  soğuk ve donuk ürünlerin depolama ve lojistik hizmetlerini tamamlayıcı  olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

2010 yılı içerisinde ülkemizde yaşanan krize rağmen yatırım yapmaya hız vererek yoluna devam etme kararı almıştır.

PERAKENDE  

Mart 2010 yılında N4 Toptan Perakende ile Ankara da ilk defa kurulacak olan N4 Toptan Perakende Süpermarketlerinin kurulması , yapılandırılması ve çalıştırılması üzerine anlaşma  yapılarak perakendecilik sektöründe faaliyet gösterme kararı alınmıştır.

Demetevler Şubesi:15 Mart 2010 tarihinde  hem N4 Toptan Perakende hem Ortadoğu Grubun ilk perakende mağazasını Demetevler Metrosu çıkışında açmış, 800 m2 kapalı alana sahip ilk mağazasında  2500 çeşit ürünle hizmet etmeye başlamıştır.

TEDARİK

Bünyesinde dağıtım ve tedarik hizmetlerini sürdüren Ortadoğu Grup DiaSa nın sunmuş olduğu her çeşit ve tamamı indirimli ve kampanyalı ürünlerin tüketiciye sunulmasını sağlamak amacı ile catering ve toplu tüketim noktalarına giderek kendini tanıtmış, bu arada bu tüketim noktalarının eksikliklerini belirleyerek ürün tedariğini yapmaya başlamıştır.
Bugün ulaşabildiğimiz 100 ün üzerinde hizmet etmiş olduğumuz mutfağımız bulunmaktadır.

KIRMIZI ET & BEYAZ ET

Çalışma alanlarımızın ihtiyaç duyduğu önemli ve hassas ürünlerinden olan beyaz ve kırmızı et ürün gruplarının teminini de  sağlamaktayız.  Bununla ilgili bir birim oluşturarak kırmızı eti  yerli dana alımları ile sağlıklı ortamda helal olarak kesimi yapılmakta, beyaz ette sektörün öncü ve lider firmalarından Banvit , Köytür, Lezzita gibi tedarikçiler ile bu tip çeşitlerin ihtiyacını karşılamaktayız.

TAZE MEYVE & SEBZE

Firmalarımızın günlük ihtiyacı olan meyve sebze ürünlerinin ertesi gün kullanacağı ürünleri birlikte tespit edip proje halinde hazırladıklarında yüzlerce çeşit ürününün Ankara Büyükşehir Bünyesinde faaliyet gösteren Yenimahalle Halinde en kalitelisini en hesaplı olarak alımı yapılmakta, siz değerli tüketicimize sunulmaktadır.

Hal ürünlerimiz mevsim şartlarından dolayı fiyat ve kalitede değişkenlik gösterse de biz sizlere daha iyi hizmeti verebilmek adına günlük alım ve teslimat yapılmaktadır.

SİZ  İSTEYİN BİZ YERİNE GETİRELİM mantığı ile yola çıktık ve sizlerle başarılı olacağımıza inanmaktayız. Gücümüzü birlikte kullanarak birlikte büyüyeceğimize inanmaktayız.